مار امنیت روسیه بیانیه جلوگیری کره شمالی

مار: امنیت روسیه بیانیه جلوگیری کره شمالی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی راه‌اندازی سامانه «شهریه» مدارس غیرانتفاعی از 25 بهمن‌ماه

رئیس شرکت مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکتهای مردمی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مصوبه اخیر شورای عالی آموزش و پرورش، گفت: شرکت مدارس و مراکز غیردولتی از از ب

راه‌اندازی سامانه «شهریه» مدارس غیرانتفاعی از 25 بهمن‌ماه

راه اندازی سامانه «شهریه» مدارس غیرانتفاعی از 25 بهمن ماه

عبارات مهم : آموزش

رئیس شرکت مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکتهای مردمی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مصوبه اخیر شورای عالی آموزش و پرورش، گفت: شرکت مدارس و مراکز غیردولتی از از بین بردن آزمون ورودی پایه هفتم استقبال می کند.

به گزارش ایسنا، مجتبی زینی وند در بیست و دومین جلسه شورای سیاست گذاری، برنامه ریزی و نظارت مرکزی مدارس و مراکز غیردولتی که در ساختمان شهید رجایی برگزار شد، از راه اندازی سامانه شهریه از 25 بهمن 96 خبر داد و افزود: دراین سامانه به شکلی برنامه ریزی شده است است که کلیه مراحل تعیین و اخذ شهریه، الکترونیکی انجام می شود و هیچ گونه قرارداد دستی بین اولیاء و مدرسه منعقد نمی شود.

زینی وند از راه اندازی 5 سامانه الکترونیکی در شرکت مدارس و مراکز غیردولتی خبر داد و تصریح کرد: سامانه نظارت بر شهریه در مدارس غیردولتی، سامانه پیگیری به شکایات، سامانه خرید خدمات آموزشی و سامانه صدور مجوز الکترونیکی از جمله سامانه هایی هستند که در این شرکت فعال شده است اند.

وی ادامه داد: شرکت مدارس و مراکز غیردولتی از از بین بردن آزمون در پایه ششم ابتدایی جهت ورود به مدارس غیردولتی استقبال می کند و آن را گامی مثبت در جهت تحقق ساخت های تربیتی و اجرای سند تحول می داند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، معاون وزیر و مدیر شرکت مدارس و مراکز غیردولتی، خاطرنشان کرد: تقویت نظارت بر اخذ شهریه در مدارس غیردولتی و همچنین هدفمندکردن بازرسی ها از جمله مواردی است که در دستور کار این شرکت قرار دارد.

در این جلسه میرزاده عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی بر بومی گزینی در مدارس غیردولتی تأکید کرد.

راه‌اندازی سامانه «شهریه» مدارس غیرانتفاعی از 25 بهمن‌ماه

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | اندازی | الکترونیکی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs